Magische hut
(plek 10)
In het land van sprookjes...
Ontsnap aan je dagelijkse routine met de zwaai van een toverstaf !
Betreed een magische wereld door de drempel van de Magische Hut over te steken ! Zijn uiterlijk, rechtstreeks uit een sprookje, met zijn scheve dak van houten dakspanen, zal u net zo vervoeren als zijn gezellige, warme en praktische interieur ! Uitgerust met 4 bedden, thermisch geïsoleerd, met sanitair en elektriciteit, zal het hele gezin genieten van dit uitstapje naar de wereld van de verbeelding, zonder in te leveren op comfort.
- Capaciteit : 4 personen : 2 volwassene + 2 kleine kinderen (minder dan 1.35 meter !)
- Totale oppervlakte : 12 m2 (+ 5 m2 terras) op een 150 m2 plek
- Uitrusting : 2 aparte slaapkamers (1 tweepersoonsbed + 1 stapelbed) ; 1 kleine keuken (gootsteen, koelkast-vriezer, 2-pits kookplaat (elektrisch), magnetron, koffiezetapparaat, servies) ; tafel en ontlasting ; elektriciteit
- Sanitaire : kleine badkamer met douche en toilet
- Terras : met tuinmeubilair, ligstoel
- Huisdieren : 1 katte of hond toegestaan, aangelijnd (€4/nacht)
- Uitzicht : bergen en yurts
- Voertuig : op de plek, aansluiting van een elektrisch voertuig om veiligheidsredenen verboden. Oplaadstations in Lamastre (Super U).
Om de video van de magische hut te bekijken, klik op deze link : Magische hut
Gratis in 3x betalen !
(30% bij boeking, 35% twee maanden voor aankomst, 35% een maand voor aankomst)

NIEUW: We hebben een dynamische prijsstelling ingevoerd die in de loop van het seizoen verandert, afhankelijk van onze beschikbaarheid. Raadpleeg de prijs voor de gewenste datum in de zoekbalk bovenaan deze pagina.
| Pas 4 personen Seizoen 2026 | Laagseizoen (15/04 - 09/07 en 31/08 - 12/09) | Middenseizoen (10/07 - 24/07 en 22/08 - 30/08) |
Hoogseizoen (25/07 - 21/08) | |
|---|---|---|---|---|
| tijdens de week | in het week-end | |||
| Tarief / nacht* | 95 € |
109 € |
123 € | 133 € |
| Tarief / week | 349 - 469 € | 729 € | 799 € | |
| Touristenbelasting / nacht / volwassene | 0.50 € | 0.50 € | 0.50 € | 0.50 € |
| Eco-participatie / persoon / nacht | 0.40 € | 0.40 € | 0.40 € | 0.40 € |
* minimumverblijf 2 nachten in het laag- en middenseizoen,
3 nachten tijdens de vakantieweekends in mei en juli (Hemelvaarts 4 nachten) en de Ardéchoise,
4 nachten in het hoogseizeon






